» فناوری » بهترین سایت مانگا فارسی
بهترین سایت مانگا فارسی
فناوری

بهترین سایت مانگا فارسی

خرداد ۳۰, ۱۳۹۶ 2۰94

پربیننده ترین سایت برای مطالعه مانگا فارسی

مانگا برای اولین بار در کشور ژاپن منتشر شد، در واقع مانگا رمان ها و داستان های طنزآمیز هستند، که به کمک تصاویر می توان به اهداف اصلی داستان پی برد، مانگاها فصل جدیدی از داستان نویسی را به وجود آوردند، فرهنگ مانگا نویسی به تدریج از کشور ژاپن وارد دیگر کشورها شود و هم اکنون در ایران نیز مانگا به صورت فارسی وجود دارد، قالب مانگاهای ایرانی اغلب به صورت رمان و طنز می باشد. شما به کمک مطالعه انواع مانگا می توانید لحظاتی خوش را برای خود رقم بزنید، مخاطب اصلی انواع مانگا فارسی بیشتر نوجوانان هستند، مانگا دارای ریشه در فرهنگ های خاصی دارد، مانگا فارسی معمولا دارای تعداد بسیار زیادی تصاویر است، که این تصاویر به شما کمک می کنند، مفهوم نویسنده را بیشتر متوجه شوید، سایت های داخلی معمولا مانگاها را در اختیار کاربران قرار می دهند، مانگاها حجم قابل توجهی از مخاطبان آنلاین را همیشه به سمت خود جذب می کنند، شما با شناسایی بهترین سایت مانگا فارسی به راحتی می توانید از خواندن این دست از داستان های متفاوت اوقات فراغت خود را به خوبی پر کنید، مانگاهای فارسی لحظاتی مهیج و سراسر از خوشی را برای شما می توانند رقم بزنند.

لیست بهترین سایت ها برای خواندن مانگا فارسی:

در حال حاضر وب سایت های مختلف داخلی و خارجی به صورت تخصصی در حوزه مانگا فارسی فعالیت می کنند، برخی از این وب سایت تنوع بسیار زیادی از مانگا فارسی را گردآوری کرده اند و در نتیجه مخاطب ساعت ها می توانید در این پایگاه های اینترنتی وقت خود را به شیوه ای سودمند پر کند. برای خواندن مانگاهای فارسی جدید شما باید وب سایت های معتبر و شناخته شده در این زمینه را انتخاب کنید، چنین وب سایت هایی همیشه داستان های به روز و جدیدی را برای مخاطبان خود منتشر می کنند، تا با لذت و هیجان بیشتری اوقات فراغت خود را پر کنند، از بهترین سایت هایی که شما می توانید برای خواندن مانگا فارسی آن ها را انتخاب کنید، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

●سایت Comic Walker:

این وب سایت در حوزه انتشار مانگاهای فارسی جدید پیشتاز می باشد، شما انواع مانگاهای فارسی پرطرفدار را از طریق این وب سایت می توانید مطالعه کنید و حتی تمامی داستان ها به شیوه ای متفاوت نگارش شده اند، که هنگام مطالعه شما این نکته را حس خواهید کرد.

●سایت Book Walker:

در دسته بندی اصلی این سایت می توانید مانگاهای محبوب را مشاهده کنید، حتی در قسمت های مختلف مانگا به دسته بندی خاصی تقسیم شده اند، که شما بر اساس سلیقه شخصی خود می توانید هر یک را که دوست دارید، انتخاب کنید.

●سایت کرانچی رول:

این وب سایت شاید یکی از پربیننده ترین پایگاه های جهانی مانگا شناخته می شود، اپلیکیشن این وب سایت برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس به راحتی قابل دسترسی می باشد، همچنین در این سایت می توانید بسیاری از مانگاهای جدید را مطالعه کنید.

●سایت Comixology:

مرجع بسیاری از مانگاهای پربیننده در جهان این پلتفرم مجازی می باشد، در این وب سایت مانگاهایی وجود دارد، که شما از خواندن آن ها نهایت لذت را خواهید برد، این وب سایت تاکنون توانسته بیش از میلیون ها کاربر را به سمت خود جذب کند.

نحوه مطالعه مانگا فارسی در وب سایت های معتبر:

نحوه مطالعه مانگا فارسی در وب سایت های معتبر:

شما برای مطالعه هرگونه مانگا فارسی ابتدا باید وارد سایت شوید، پس از ورود به سایت اغلب تمامی مانگا به صورت دسته بندی شده به کاربر نمایش داده می شوند و شما با انتخاب مانگا مد نظر خود می توانید مطالعه را آغاز کنید، برای دسترسی بیشتر به مانگاهای فارسی و مطالعه آسان تر می توانید اپلیکیشن های این پایگاه های اینترنتی را دانلود کنید.

اغلب وب سایت معتبر جهانی در قالب یک اپلیکیشن کاربردی شرایط خاصی را برای کاربران خود به وجود می آورند، تا سریع تر به مطالب دسترسی پیدا کنند و حتی مطالعه بهتری داشته باشند. این اپلیکیشن ها را می توانید از طریق منابع معتبر دانلود کرده و چاشنی مطالعه مانگا فارسی را با لذت و هیجان ترکیب کنید. حتما برای خواندن مانگا فارسی چکیده داستان را مطالعه کرده و سپس تمامی بخش ها را بخوانید، تحت چنین شرایطی شما می توانید از موضوع کلی مانگا اطلاعات بیشتری به دست بیاورید.

شرایط خواندن مانگا فارسی در سایت چگونه است؟

مانگاهای فارسی به دو صورت رایگان و پولی در اختیار کاربر قرار می گیرند، شما برای خواندن مانگاهای فارسی رایگان هیچ گونه هزینه ای پرداخت نمی کنید و به راحتی می توانید این نوع از مانگاها را مطالعه کنید، اغلب مانگاهای محبوب به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار می گیرند، در حالی که تعدادی از مانگا نیز به صورت پولی می باشند و شما برای مطالعه این مانگاهای فارسی می توانید به دو روش اقدام کنید اگر وب سایتی که انتخاب کرده اید، حق اشتراک دریافت کرده و سپس اجازه مطالعه مانگا به شما می دهد، تحت چنین شرایطی شما می توانید به صورت رایگان تمامی مانگاها را مطالعه کنید، اما تعدادی از پایگاه های اینترنتی بدین شکل نیستد و فقط مبلغ اندکی را برای برخی از داستان ها دریافت می کنند.

در حالت کلی هزینه پرداختی شما برای مطالعه هر مانگا بیش از حد بسیار زیاد نیست و با کمترین قیمت می توانید شروع به خواندن مانگا فارسی کنید.

چگونه به صورت آنلاین مانگا فارسی بخوانیم؟

امروزه انواع  مانگا فارسی برخلاف سال های گذشته از طریق وب سایت های اینترنتی منتشر می شوند، در حالی که در گذشته تنها راه دریافت مانگا فارسی خرید کتاب های فیزیکی بودند، شما برای مطالعه مانگا به صورت آنلاین هر وب سایتی را که دوست داشته باشید، می توانید انتخاب کنید و هیچ گونه محدودیتی از این بابت وجود ندارد، تمامی وب سایت هایی که مانگا فارسی منتشر می کنند، سالانه بیش از میلیون ها کاربر آنلاین را به سمت خود جذب کرده و حتی در حال حاضر مانگا محبوبیت قابل توجهی در بین رنج سنی بزرگسال را نیز به دست آورده است.

برای خواندن مانگا به صورت آنلاین باید اطلاعات هر وب سایتی را وارد کرده و سپس مانگا مورد نظر خود را انتخاب کنید، اگر علاقه ای خاصی به خواندن کتاب در حوزه های جدید دارید، حتما مانگا فارسی را برگزینید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×