» رشد کسب و کار » تصویرسازی هوش مصنوعی در شمال ایران در طول هزار سال آینده
Artificial intelligence
رشد کسب و کار

تصویرسازی هوش مصنوعی در شمال ایران در طول هزار سال آینده

آبان ۲۸, ۱۴۰۲ 3۰141

فرادید بیان می‌کند که در آینده، شمال ایران با جزایر مصنوعی زیبا در میان دریا، آسمانخراش‌های ساحلی سر به فلک کشیده، مساجد باشکوه، شهرهای مدرن و رودخانه‌های بدون آلودگی که از میان جنگل‌های مه‌آلود عبور می‌کنند، یک تصویر دلنشین و جذاب را به تصویر کشیده است. او به هوش مصنوعی اشاره می‌کند که این تصویر را به ما نشان داده است.

دریافته‌ایم: “هوش مصنوعی شمال ایران را در هزارسال آینده به تصویر کشید.”

در این متن، هوش‌های مصنوعی تصویرساز مانند DALL-E 2 و Midjourney مورد بحث قرار می‌گیرند. اشاره می‌شود که ابزارهای بیشتری از این نوع در حال ظهور هستند، اما همیشه در دسترس عموم نیستند. در ادامه مطلب، تصویرسازهایی ذکر شده که می‌توان به آن‌ها مراجعه کرده و از آن‌ها استفاده کرد.

هوش‌های مصنوعی تصویرساز قادرند تصاویری که در ذهن شما وجود دارد را ایجاد کنند. به آن‌ها بایستی توصیف ایده یا تصویر مورد نظرتان را بیان کنید. به عنوان مثال، با نوشتن عبارت “یک گلدان حاوی دو گل رز کنار پنجره در غروب”، هوش مصنوعی متن شما را تحلیل کرده و بر اساس آن، تصویر جدیدی که قبلاً دیده نشده است را ایجاد خواهد کرد.

بطور جداگانه به هر یک از پاسخ‌های شما پاسخ داده شده است:

البته هوش مصنوعی تصویرساز به شکلی ساخته شده است که برای هر عبارت چندین تصویر می‌سازد تا شما بتوانید از میان تصاویر نهایی، انتخاب کنید.

هوش مصنوعی تصویرساز با استفاده از فناوری‌هایی مانند تبدیل عکس‌های چاپی به تصاویر متحرک و بازسازی تصاویر قدیمی، توانایی خود را در ایجاد و درک تصاویر بهبود بخشیده است. این روند توانایی هوش مصنوعی در درک و تجسم تصاویر را افزایش داده است، که اکنون مشاهده می‌کنیم که هوش‌های مصنوعی مختلف به خوبی قادر به درک صحبت انسان هستند و تصاویر جدیدی ایجاد می‌کنند.

البته این فناوری هنوز در مراحل آغازین خود قرار دارد و هنوز تصاویر تولید شده با مشکلاتی همراه هستند. اخیراً هوش مصنوعی تصویرساز توانسته است تصویری از شمال ایران در آینده به مدت هزار سال را ایجاد کند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×