» چهره ها » ناگفته‌های امین حیایی از زندگی خصوصی‌اش
امین حیایی
چهره ها

ناگفته‌های امین حیایی از زندگی خصوصی‌اش

آبان ۱۳, ۱۴۰۲ 1۰115

در گفتگو با فریدون جیرانی، آمین حیایی درباره نحوه ورود خود به سینما اظهاراتی داشت. او گفت: “فوت خواهرم دریچه‌ای بود برای ورود به سینما؛ سومین روز پس از درگذشت خواهرم، برای اولین فیلم سینمایی‌ام تماس گرفتند. فیلم اولی که نقش اصلی را بازی کردم، «قرمز» بود؛ تست آزمایشی را انجام دادم و ۲۰ دقیقه بازی کردم و حتی در صحنهٔ آخر فیلم، سایهٔ خودم در صحنه حضور دارد. اما به طور ناگهانی، منصرف شدم.”

وی در مورد شکست در ازدواج اول خود نیز صحبت کرد و گفت: “از بچگی عاشق بازیگری بودم و با هر کسی دوست می‌شدم، می‌خواستم با او ازدواج کنم، اما همیشه در رابطهٔ عاشقانه شکست می‌خوردم. در ازدواج اولم حتی یک سال هم با همسرم زندگی نکردم و به طلاق انجامید.”

بازیگر فیلم “اخراجی‌ها” در مورد میزان دستمزد خود نیز توضیح داد: “در تعیین نرخ دستمزد بسیاری از عوامل مانند حجم کار و انرژی مورد نیاز تأثیرگذار است. در یک فیلم، ۵۰ میلیون تومان دستمزد دریافت کردم و در فیلم دیگری، ۳۰۰ میلیون تومان دریافت کردم.”

بازیگر آمین حیایی در ادامهٔ گفتگو، اظهاراتی دربارهٔ همکاری با محمدرضا شریفی‌نیا داشت. او گفت: “بسیاری از افراد در صنعت سینما توصیه می‌کنند که با محمدرضا شریفی‌نیا همکاری نکنم، اما من و او حق نان و نمک با یکدیگر داریم.”

دربارهٔ یک خاطره از فیلم “اخراجی‌ها” نیز حرف زد و گفت: “در یکی از صحنه‌های این فیلم که نقش یک دزد را بازی می‌کردم، به‌صورت فی البداهه نام بیژن مرتضوی را آوردم که باعث ناراحتی ایشان شد. در اینجا، از بیژن مرتضوی و خانوادهٔ ایشان عذرخواهی می‌کنم.”

وی دربارهٔ دوستی خود با بهرام رادان و ناصر ملک مطیعی نیز صحبت کرد و گفت: “بهرام رادان دوستی از دوران جوانی است. در همان زمان که هنوز وارد صنعت سینما نشده بود، به او گفتم که بسیار خوش تیپ است و برای سینما مناسب است. قرار بود با ناصر ملک مطیعی همبازی شوم، اما به نتیجهٔ موردنظر نرسید.”

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×