» بورس و سرمایه » حرکت اول در استارتاپ نت باکس سرمایه گذاری کرد
حرکت اول در استارتاپ نت باکس سرمایه گذاری کرد
بورس و سرمایه

حرکت اول در استارتاپ نت باکس سرمایه گذاری کرد

آذر ۱۶, ۱۴۰۲ 3۰149

حرکت اول، یک شرکت بازوی خطر پذیر گروه همراه اول، در سال ۹۷ شروع به فعالیت کرد و در سال گذشته بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان در کسب و کارهای مرحله میانی و بالاتر سرمایه‌گذاری کرد.

این شرکت در سال ۱۴۰۰ دومین سرمایه‌گذاری خود را با نام “نت باکس” آغاز کرد و این سرمایه‌گذاری اولین تجربه‌اش در حوزه رسانه بود.

نت باکس یک پلتفرم چندجانبه است که شامل سخت‌افزار و نرم‌افزارهای جانبی می‌شود. این پلتفرم توسط گروهی از دانشجویان برجسته دانشگاهها، در مجتمع فناوری دانشگاه صنعتی شریف تأسیس شده است. این سرمایه‌گذاری نشان‌دهنده شروع اولین دور جذب سرمایه این استارتاپ است.

سید مهدی حسینی، بنیانگذار و مدیرفنی شرکت نت باکس، تایید کرد که حرکت اول به عنوان یک بازوی خطرپذیر گروه همراه اول، سرمایه‌گذاری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان در این استارتاپ را انجام داده است. حسینی اظهار کرد: “با توجه به گستردگی بازار نت باکس، برای ما اهمیت داشت که سرمایه‌گذار علاوه بر تزریق سرمایه، بتواند ارتباطات مناسبی برای ما ایجاد کند و این یکی از ویژگی‌های بارز حرکت اول است.”

حرکت اول نیز برتری‌های تکنولوژیکی، داشتن تیم متخصص و باانگیزه، و بازار بزرگ و رو به رشد را به عنوان دلایل انتخاب این شرکت برای سرمایه‌گذاری در نت باکس عنوان کرده است. جزئیات دقیقتر این سرمایه‌گذاری پس از کاهش محدودیت‌های کرونایی در یک نشست خبری بررسی خواهند شد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×